• Vstavané skrine
    Návrh, výroba a montáž
    vstavaných skriní na mieru
  • Špičkový dizajn
    profesionálna montáž
    predĺžená záruka

Vstavané skrine na mieru

ponúkame výborné ceny, široké portfólio materiálov, 14 rokov skúseností, predĺženú záruku

Spoločnosť DIVEN s.r.o. Žilina, vyrába vstavané šatníky, deliace steny - posuvné dvere a vstavané skrine DIVENDOOR. Jednotlivé komponenty ponúkaného systému t.j. posuvné dvere a vnútorné vybavenie pre vstavané skrine sa vyrábajú v dielňach spoločnosti DIVENDOOR na mieru, čo umožňuje veľa nápaditých riešení pre rôzne priestory a interiéry.

Základom funkčnosti každého nábytku je kvalitné kovanie, a to preto nesmie chýbať ani na našich výrobkoch. Využívame dva typy kovaní - hliníkové a oceľové, ktoré prispôsobujeme konkrétnemu prevedeniu dverí. Okrem základnej farby kovu sú dostupné aj viaceré farebné varianty.

Aký je postup pri objednávke vstavanej skrine?

01

Kontaktujte nás

Zákazník nás kontaktuje telefonicky alebo e-mailom a dohodne si stretnutie na predajni.

02

Návrh skrine a výpočet konečnej ceny

Navrhneme kompletnú skriňu, s presnou špecifikáciou materiálov z našich vzorkovníkov (kovanie, lakované sklá a zrkadlá, fototapety, drevotriesky) a následne vypočítame cenu podľa zadaných požiadaviek.

03

Úhrada zálohovej platby

Po odsúhlasení objednávky zaplatíte zálohovú platbu vo výške 50 % z celkovej ceny.

04

Zameranie vstavanej skrine

Po prijatí zálohovej platby kontaktujeme zákazníka ohľadom presného zamerania na mieste, kde bude vstavaná skriňa namontovaná. Termín zamerania určíme po vzájomnej dohode.

05

Výroba vstavanej skrine

Po zameraní je skriňa odoslaná do výrobného procesu, ktorý trvá 2-5 týždňov v závislosti od dodania výrobných materiálov. O termíne dodania bude zákazník informovaný.

06

Montáž vstavanej skrine

Po vyrobení vstavanej skrine Vás kontaktujeme ohľadom upresnenia termínu montáže. Väčšina montáží jednej vstavanej skrine trvá približne 3 až 5 hodín. Po dokončení montáže si zákazník skontroluje skriňu, a následne doplatí dohodnutú sumu.

07

Záruka a servis

Nakoľko dodávame vstavané skrine už viac ako 14 rokov k štandardnej záruke dávame naším zákazníkom Zdarma predĺženú záruku na o jeden rok celkovo na 36 mesiacov. Po uplynutí tejto doby poskytujeme pozáručný servis na všetky komponenty, kovania, a pod. Starostlivosť o zákazník sa uplynutím záručnej doby nekončí, naša spoločnosť poskytuje k naším výrobkom aj možnosť renovácie vstavanej skrine.